Strona główna » IT » Obudowy i zasilacze » Obudowy komputerowe » Xilence Performance A+ XN330 | XP750R12 moduł zasilaczy 750 W 20-pin ATX ATX Czarny
Xilence Performance A+ XN330 | XP750R12 moduł zasilaczy 750 W 20-pin ATX ATX Czarnyaction/L0P9R9h7G0r0d137X4t1r6J3T5b6u769.jpgaction/61O167m600Q0a1p7m4R1Z6t3q5O648C0.jpgaction/E6I0C0Z8x0I0T1Q7y4Q11653h5T6a880.jpgaction/V5M6i0i5U0w0q127K4f1u6Y3f5f6T8k1.jpgaction/Y3V0o1c5X010N1T7d4R1A6Z3z5h6d8R1.jpg
Xilence Performance A+ XN330 | XP750R12 moduł zasilaczy 750 W 20-pin ATX ATX Czarny
action/L0P9R9h7G0r0d137X4t1r6J3T5b6u769.jpg
action/61O167m600Q0a1p7m4R1Z6t3q5O648C0.jpg
action/E6I0C0Z8x0I0T1Q7y4Q11653h5T6a880.jpg
action/V5M6i0i5U0w0q127K4f1u6Y3f5f6T8k1.jpg
action/Y3V0o1c5X010N1T7d4R1A6Z3z5h6d8R1.jpg
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRAPOA
Kod producenta: XP750R12
Kod EAN: 4044953503320
Waga: 3,40 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Rodzaj chłodzenia: Aktywne
  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
  • Kolor produktu: Czarny
  • Umiejscowienie wentylatora: Górne
  • Prąd wejściowy: 6.3 A
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V
  • Łączna moc: 750 W
  • Łączna moc (-12V): 6 W
  • Łączna moc (+5 Vsb): 15 W
  • Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 62,5 A
  • Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
  • Łączna moc (+5 V): 100 W
  • Łączna moc (+3.3 V): 66 W
  • Wysokość produktu: 98 mm
  • Waga produktu: 2,3 kg
  • Szerokość produktu: 198 mm
  • Głębokość produktu: 247 mm
  • Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
  • Przeznaczenie: PC
  • Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
  • Obsługiwany typ płyty głównej: ATX
  • Tryb cichy: Tak
  • Technologia łożysk: HDB
  • Wersja ATX: 2.52
  • Gniazdo stacji dyskietek: Nie
  • Typ okablowania: Niemodularne
  • Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 3
  • Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak
  • Motherboard power connector: 20-pin ATX
  • Gniazdo PCI Express: Tak
  • Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak
  • Długość kabla płyty głównej: 5,5 cm
  • Ilość złączy zasilających SATA: 6
Specyfikacja:
Konstrukcja:
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Rodzaj chłodzenia: Aktywne
  • Kolor produktu: Czarny
Moc:
  • Prąd wejściowy: 6.3 A
  • Łączna moc: 750 W
  • Łączna moc (-12V): 6 W
  • Łączna moc (+5 Vsb): 15 W
  • Łączna moc (+5 V): 100 W
  • Łączna moc (+3.3 V): 66 W
Waga i rozmiary:
  • Wysokość produktu: 98 mm
  • Waga produktu: 2,3 kg
  • Szerokość produktu: 198 mm
  • Głębokość produktu: 247 mm
Wydajność:
  • Przeznaczenie: PC
  • Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
  • Tryb cichy: Tak
  • Technologia łożysk: HDB
  • Wersja ATX: 2.52
Porty i interfejsy:
  • Gniazdo PCI Express: Tak