Subwoofer pasywny Kenwood  KSC-W1200B
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MCAKNWSUB0004
Kod producenta: KSC-W1200B
Kod EAN: 019048202116
PKWiU: 26.40.42.0
Waga: 9,76 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Impedancja: 4 Ω
  • Kolor produktu: Czarny
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Moc szczytowa: 1200 W
  • Rodzaj magnesu: Ferryt
  • Wysokość produktu: 342 mm
  • Głębokość produktu: 272 mm
  • Waga produktu: 7,8 kg
  • Szerokość produktu: 486 mm
  • Ilość sztuk: 1
  • Typ głośnika niskotonowego: Subwoofer pasywny
  • Typ obudowy: Załączony
  • Czułość głośnika niskotonowego: 84 dB
  • Moc RMS głośnika niskotonowego: 300 W
  • Pasmo przenoszenia subwoofera: 38 - 300 Hz
  • Moc szczytowa subwoofera: 1200 W
  • Hałas własny: 30 cm
  • Typ produktu: Subwoofer
  • Impedancja subwoofera: 4 Ω
  • Materiał membrany głośnika subwoofera: Polipropylen
Specyfikacja:
Szczegóły techniczne:
  • Impedancja: 4 Ω
  • Kolor produktu: Czarny
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Moc szczytowa: 1200 W
  • Rodzaj magnesu: Ferryt
Waga i rozmiary:
  • Wysokość produktu: 342 mm
  • Głębokość produktu: 272 mm
  • Waga produktu: 7,8 kg
  • Szerokość produktu: 486 mm
Dane logistyczne:
  • Ilość sztuk: 1
Subwoofer:
  • Typ obudowy: Załączony
  • Hałas własny: 30 cm
  • Typ produktu: Subwoofer
  • Impedancja subwoofera: 4 Ω
Materiał:
Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Turbosound PQ18B Subwoofer pasywny 18"
szt. Do koszyka
Behringer PK15S Subwoofer aktywny 15"