Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A2L 86" 4K (Android 14 EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/A2L 86" 4K (Android 14 EDLA)
Numer katalogowy: INC-MOHKMB8600B0
Kod producenta: DS-D5C86RB/A2L
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 86 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
  • Jasność matrycy: 480 cd/m2
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 50
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1895,04 x 1065,96
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1960,4 x 1158,2 x 114,5
  • Waga netto (kg): 58.500
  • Waga brutto (kg): 78.500
  • Wymiary opakowania (mm): 2157 x 1345 x 223
  • Zasilanie: AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
  • Montaż VESA: 800 x 600
  • Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
  • Certyfikaty:
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ~ 40°C