Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/A 75" 4K (Android 13.0;EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/A 75" 4K (Android 13.0;EDLA)
Numer katalogowy: INC-MOHKMB750080
Kod producenta: DS-D5C75RB/A
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 75 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
  • Jasność matrycy: 400 cd/m2
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 45
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1650,24 x 928,26
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1713,2 x 1019 x 82,5
  • Waga netto (kg): 50.230
  • Waga brutto (kg): 66.620
  • Wymiary opakowania (mm): 1937 x 264 x 1222
  • Zasilanie: AC 100 V~240 V
  • Montaż VESA: 800 x 400
  • Wbudowane głośniki: 2 x 15W + 25W
  • Certyfikaty:
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ~ 40°C