Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0)
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-ST410 65" 4K (Android 14.0)
Numer katalogowy: INC-MODHMB650030
Kod producenta: DHI-LPH65-ST410
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 65 cali
  • Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 40
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm):
  • Wymiary zewnętrzne (mm):
  • Wymiary opakowania (mm):
  • Zasilanie: 100 - 240 VAC, 50 Hz/60 Hz
  • Wbudowane głośniki: 2 x 15W
  • Złącza wyjścia: HDMI Out, Audio Out
  • Rodzaj szkła: 3MM AG