Strona główna » IT » Obudowy i zasilacze » Obudowy komputerowe » Xilence Performance A+ XN340 | XP850R12 moduł zasilaczy 850 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Xilence Performance A+ XN340 | XP850R12 moduł zasilaczy 850 W 20+4 pin ATX ATX Czarnyaction/B7K3j6n6w0v0U1n7c2A6E2d1n3c0L6n0.jpgaction/L7S5G4R530h0d12732F6G2S1H3A0f6K1.jpgaction/P852t122j0s06177D2l6R261H3x0Y6S1.jpgaction/L8D4h85650V0b1h7p2S672G1A3E0X6a1.jpgaction/V9U5X4r0v0Q0x1u7L2M602f1w3P0F6R1.jpgaction/J3Y7e53100W0t1z7f2Q5u8z7V5V2T6K1.jpg
Xilence Performance A+ XN340 | XP850R12 moduł zasilaczy 850 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
action/B7K3j6n6w0v0U1n7c2A6E2d1n3c0L6n0.jpg
action/L7S5G4R530h0d12732F6G2S1H3A0f6K1.jpg
action/P852t122j0s06177D2l6R261H3x0Y6S1.jpg
action/L8D4h85650V0b1h7p2S672G1A3E0X6a1.jpg
action/V9U5X4r0v0Q0x1u7L2M602f1w3P0F6R1.jpg
action/J3Y7e53100W0t1z7f2Q5u8z7V5V2T6K1.jpg
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRAOK9
Kod producenta: XP850R12
Kod EAN: 4044953503368
Waga: 3,40 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Kolor produktu: Czarny
  • Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
  • Umiejscowienie wentylatora: Górne
  • Rodzaj chłodzenia: Aktywne
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
  • Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V
  • Łączna moc: 850 W
  • Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne
  • Łączna moc (+5 Vsb): 16 W
  • Łączna moc (+5 V): 100 W
  • Łączna moc (+3.3 V): 66 W
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Łączna moc (-12V): 3,6 W
  • Prąd wejściowy: 6.3 A
  • Wysokość produktu: 98 mm
  • Szerokość produktu: 198 mm
  • Waga produktu: 2,3 kg
  • Głębokość produktu: 247 mm
  • Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
  • Tryb cichy: Tak
  • Technologia łożysk: HDB
  • Przeznaczenie: PC
  • Wersja ATX: 2.52
  • Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
  • Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 3
  • Złącze P4 CPU (4-pin): 1
  • Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak
  • Gniazdo PCI Express: Tak
  • Długość kabla płyty głównej: 5,5 cm
  • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
  • Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak
  • Ilość złączy zasilających SATA: 6
  • Typ okablowania: Niemodularne
Specyfikacja:
Konstrukcja:
  • Kolor produktu: Czarny
  • Rodzaj chłodzenia: Aktywne
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
Moc:
  • Łączna moc: 850 W
  • Łączna moc (+5 Vsb): 16 W
  • Łączna moc (+5 V): 100 W
  • Łączna moc (+3.3 V): 66 W
  • Łączna moc (-12V): 3,6 W
  • Prąd wejściowy: 6.3 A
Waga i rozmiary:
  • Wysokość produktu: 98 mm
  • Szerokość produktu: 198 mm
  • Waga produktu: 2,3 kg
  • Głębokość produktu: 247 mm
Wydajność:
  • Tryb cichy: Tak
  • Technologia łożysk: HDB
  • Przeznaczenie: PC
  • Wersja ATX: 2.52
  • Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
Porty i interfejsy:
  • Złącze P4 CPU (4-pin): 1
  • Gniazdo PCI Express: Tak