Strona główna » Warsztat i Motoryzacja » Narzędzia i urządzenia elektryczne » Szlifierki kątowe » Szlifierka kątowa S1M-KZ31-230 2000W 230MM
Szlifierka kątowa S1M-KZ31-230 2000W 230MM
Nowość
Dostępność: Dostępny duża ilość
Numer katalogowy: WLONONWCRSMHB
Kod producenta: KPAG2023(S1M-KZ31-230)
Kod EAN: 4772013435143
Waga: 3,25 kg
  • Recenzje produktu (0)
    Informacje handlowe
    Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
    Pozostałe produkty z kategorii
    Szlifierka kątowa 125mm 720W MAKITA