POLISHER S1P-DD16-180 1200W 180MM
Nowość
Dostępność: Dostępny duża ilość
Numer katalogowy: WLONONWCRRD78
Kod producenta: S1P-DD16-180 OKKO
Kod EAN: 4772013435297
Waga: 4,60 kg
  • Recenzje produktu (0)
    Informacje handlowe
    Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
    Pozostałe produkty z kategorii
    ELECTRIC POLISHER 9955MA
    szt. Do koszyka
    Zacieraczka do tynków 710W