Strona główna » IT » Monitory » Monitory profesjonalne LFD/LCD » Mocowania specjalistyczne do ekranów LED/LCD » Neomounts FPMA-C100 uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarny
Neomounts FPMA-C100 uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarnyaction/U0Y9G2x740N0o1W7X358C8W0b6r0y925.jpgaction/Z9E888u7W0o0O1y7F3Y8U8x086C0G9F5.jpgaction/F044Z605f030G1j7E3D8n8N0o6k0v9R5.jpgaction/K1X4c3i0y0S0u137J3Q8R8g0e6j0L9D6.jpgaction/D430l597B0W0q1M7J3i8h8q0c610K9j6.jpgaction/J802W2E3U0F0u1S7f3d8E8X0Z6Q0o9X6.jpgaction/S0V7L7F0t010U1H7l358l8m0A6j00957.jpg
Neomounts FPMA-C100 uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarny
action/U0Y9G2x740N0o1W7X358C8W0b6r0y925.jpg
action/Z9E888u7W0o0O1y7F3Y8U8x086C0G9F5.jpg
action/F044Z605f030G1j7E3D8n8N0o6k0v9R5.jpg
action/K1X4c3i0y0S0u137J3Q8R8g0e6j0L9D6.jpg
action/D430l597B0W0q1M7J3i8h8q0c610K9j6.jpg
action/J802W2E3U0F0u1S7f3d8E8X0Z6Q0o9X6.jpg
action/S0V7L7F0t010U1H7l358l8m0A6j00957.jpg
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRFTEX
Kod producenta: FPMA-C100
Kod EAN: 8717371440879
Waga: 3,36 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Kolor produktu: Czarny
  • Materiał obudowy: Stal
  • Waga produktu: 4,32 kg
  • Wysokość produktu: 1290 mm
  • Głębokość produktu: 90 mm
  • Głębokość opakowania: 152 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 4,5 kg
  • Szerokość opakowania: 858 mm
  • Wysokość opakowania: 188 mm
  • Regulacja głębokości: 9 cm
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Kąt obrotu: 360°, 180°
  • Zakres kąta nachylenia: 0 - 180°
  • Typ regulacji wysokości: Ręczny
  • Obrotowe: Tak
  • Obracanie: Tak
  • Kąt pochylenia: 180°
  • Zakres regulacji wysokości: 790 - 1290 mm
  • Kraj pochodzenia: Tajwan
  • Ilość na obudowę główną (zewnętrzną): 3 szt.
  • Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 16,2 kg
  • Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 175 mm
  • Kod zharmonizowanego systemu (HS): 7326909890
  • Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 495 mm
  • Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 880 mm
  • W opakowaniu zbiorczym waga netto: 14,6 kg
  • Produkty na paletę (UE): 45 szt.
  • Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 3 szt.
  • Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz): 12 kg
  • Minimalna wielkość ekranu: 25,4 cm (10")
  • Typ mocowania: Sufit
  • Maksymalny udźwig: 12 kg
  • Interfejs do montażu panelu: 75 x 75 mm
  • Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
  • Maksymalna wielkość ekranu: 76,2 cm (30")
  • Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
  • Maksymalny uchwyt VESA: 200 x 100 mm
Specyfikacja:
Konstrukcja:
  • Kolor produktu: Czarny
  • Materiał obudowy: Stal
Waga i rozmiary:
  • Waga produktu: 4,32 kg
  • Wysokość produktu: 1290 mm
  • Głębokość produktu: 90 mm
Dane opakowania:
  • Głębokość opakowania: 152 mm
  • Szerokość opakowania: 858 mm
  • Wysokość opakowania: 188 mm
Ergonomia:
  • Regulacja głębokości: 9 cm
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Kąt obrotu: 360°, 180°
  • Obrotowe: Tak
  • Obracanie: Tak
  • Kąt pochylenia: 180°
Pozostałe funkcje:
  • Kraj pochodzenia: Tajwan
Dane logistyczne:
Montaż:
  • Typ mocowania: Sufit
  • Maksymalny udźwig: 12 kg