Strona główna » IT » Monitory » Monitory profesjonalne LFD/LCD » Mocowania specjalistyczne do ekranów LED/LCD » Neomounts FPMA-C050BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarny
Neomounts FPMA-C050BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarnyaction/26L4r4e7m0M0Y1I784h46962P2E992n4.jpgaction/67D4I715m0V0M1P7G4V439w2U2A9U2n5.jpgaction/P6V509U7i020F1b7V4O4i9R2f2L9C205.jpgaction/J7O121A6d0y0B1o7j4k4Q972I2n9e2l5.jpgaction/D233E9s6I0V0c1i7x414D9B2V2Z9D2V6.jpgaction/H9U9w8i1s0l0l1Z7F4D4v9q2H2U9o2x7.jpgaction/B336g1N090P0C187L4s4m9l2P289h2y8.jpgaction/I0T8L5y0U0j0P107L4i4t912W2d9W278.jpgaction/V5V9m4t2w0N0v1u7R404u9Y2m259f2Z9.jpgaction/X4C5v7d3C0w0719774x4y9E2C2a9z256.jpgaction/E4C9P029W0407127U4r4H9X2u2e9R2S6.jpgaction/Y0H5K429e0D0E1W7E474V9f2I2h9p2y7.jpgaction/26O497b9J0y0Y13774q4n9U2K2B922j7.jpg
Neomounts FPMA-C050BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 76,2 cm (30") Czarny
action/26L4r4e7m0M0Y1I784h46962P2E992n4.jpg
action/67D4I715m0V0M1P7G4V439w2U2A9U2n5.jpg
action/P6V509U7i020F1b7V4O4i9R2f2L9C205.jpg
action/J7O121A6d0y0B1o7j4k4Q972I2n9e2l5.jpg
action/D233E9s6I0V0c1i7x414D9B2V2Z9D2V6.jpg
action/H9U9w8i1s0l0l1Z7F4D4v9q2H2U9o2x7.jpg
action/B336g1N090P0C187L4s4m9l2P289h2y8.jpg
action/I0T8L5y0U0j0P107L4i4t912W2d9W278.jpg
action/V5V9m4t2w0N0v1u7R404u9Y2m259f2Z9.jpg
action/X4C5v7d3C0w0719774x4y9E2C2a9z256.jpg
action/E4C9P029W0407127U4r4H9X2u2e9R2S6.jpg
action/Y0H5K429e0D0E1W7E474V9f2I2h9p2y7.jpg
action/26O497b9J0y0Y13774q4n9U2K2B922j7.jpg
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRIZXT
Kod producenta: FPMA-C050BLACK
Kod EAN: 8717371442460
Waga: 1,98 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Waga netto opakowania: 1,54 kg
  • Kolor produktu: Czarny
  • Materiał obudowy: Stal
  • Głębokość produktu: 130 mm
  • Wysokość produktu: 850 mm
  • Waga produktu: 1,54 kg
  • Głębokość opakowania: 60 mm
  • Wysokość opakowania: 530 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 1,5 kg
  • Szerokość opakowania: 250 mm
  • Zakres kąta nachylenia: 0 - 40°
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Regulacja wysokości: Tak
  • Kąt obrotu: 180°
  • Typ regulacji wysokości: Ręczny
  • Zakres regulacji wysokości: 600 - 850 mm
  • Obrotowe: Tak
  • Kąt pochylenia: 40°
  • Regulacja głębokości: 13 cm
  • Kraj pochodzenia: Chiny
  • Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 5 szt.
  • Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 10,5 kg
  • Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 545 mm
  • Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 320 mm
  • W opakowaniu zbiorczym waga netto: 7,7 kg
  • Produkty na paletę (UE): 120 szt.
  • Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 270 mm
  • Kod zharmonizowanego systemu (HS): 7326909890
  • Ilość na obudowę główną (zewnętrzną): 5 szt.
  • Maksymalna wielkość ekranu: 76,2 cm (30")
  • Interfejs do montażu panelu: 75 x 75 mm
  • Maksymalny udźwig: 20 kg
  • Minimalna wielkość ekranu: 25,4 cm (10")
  • Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
  • Typ mocowania: Sufit
  • Minimalny uchwyt VESA: 50 x 50 mm
  • Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
  • Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz): 20 kg
Specyfikacja:
Szczegóły techniczne:
Konstrukcja:
  • Kolor produktu: Czarny
  • Materiał obudowy: Stal
Waga i rozmiary:
  • Głębokość produktu: 130 mm
  • Wysokość produktu: 850 mm
  • Waga produktu: 1,54 kg
Dane opakowania:
  • Głębokość opakowania: 60 mm
  • Wysokość opakowania: 530 mm
  • Szerokość opakowania: 250 mm
Ergonomia:
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Regulacja wysokości: Tak
  • Kąt obrotu: 180°
  • Obrotowe: Tak
  • Kąt pochylenia: 40°
  • Regulacja głębokości: 13 cm
Pozostałe funkcje:
  • Kraj pochodzenia: Chiny
Dane logistyczne:
Montaż:
  • Maksymalny udźwig: 20 kg
  • Typ mocowania: Sufit