Strona główna » IT » Monitory » Monitory profesjonalne LFD/LCD » Mocowania specjalistyczne do ekranów LED/LCD » Neomounts FL55-875WH1 uchwyt do tablic informacyjnych 2,54 m (100") Biały
Neomounts FL55-875WH1 uchwyt do tablic informacyjnych 2,54 m (100") Białyaction/G1B4Z818H0n0L1r7H2C6Q2W2c3B2o6H7.jpgaction/J5F2N6w000B0F1U7m2Z682I2F3A2V6i7.jpgaction/W2H6I7x9x0A0Y177P286N2F2U3X2k6L8.jpgaction/Q743x2b1q0O0h15722Z6v2L283n2W6x8.jpgaction/X468m8K9O0r0m1k7s2R6f2u2P3v2G618.jpgaction/96D7Z5g2u0K0p1d7e2k6i2w2D3i2w6b9.jpgaction/79V616a3Y0u0I1s70464h3W009d481q7.jpgaction/E4D1f0V1j0o0Q1F7W4H423U0z9G4C177.jpgaction/B9C09115k080d1r7N4L473p0m9X4E1y8.jpgaction/D4T0M139v06081j7X4Q4s3h0c9H4q1h9.jpgaction/L2M5f7s180A0b1f7J4O413W0p964J1D9.jpgaction/C1S4b6M490G091K7B2d6D2L2X3R2N6V8.jpgaction/J5P4X8v2j0s0d1T7Y2g6j252F3J2E6U9.jpgaction/T4M0y8J4t0d0F1T7N2y662k2H372K6i9.jpgaction/28E0I5N6f0Z0G1w7N4z4C3N059V4T2j0.jpgaction/95N026e4b0L0U1r7q4N4Z3h0t984T2J0.jpgaction/H4E0S1E3k0u0H1Q7T2b5f8S7G5s0W411.jpgaction/V8P5p7L2J0T0K1g7N484c3f0d924r1M7.jpgaction/D5T04791y0R0v1t7T4X4U3b019c441D8.jpgaction/T466s785T0T0W1O714P4E3k0I9f451S8.jpg
Neomounts FL55-875WH1 uchwyt do tablic informacyjnych 2,54 m (100") Biały
action/G1B4Z818H0n0L1r7H2C6Q2W2c3B2o6H7.jpg
action/J5F2N6w000B0F1U7m2Z682I2F3A2V6i7.jpg
action/W2H6I7x9x0A0Y177P286N2F2U3X2k6L8.jpg
action/Q743x2b1q0O0h15722Z6v2L283n2W6x8.jpg
action/X468m8K9O0r0m1k7s2R6f2u2P3v2G618.jpg
action/96D7Z5g2u0K0p1d7e2k6i2w2D3i2w6b9.jpg
action/79V616a3Y0u0I1s70464h3W009d481q7.jpg
action/E4D1f0V1j0o0Q1F7W4H423U0z9G4C177.jpg
action/B9C09115k080d1r7N4L473p0m9X4E1y8.jpg
action/D4T0M139v06081j7X4Q4s3h0c9H4q1h9.jpg
action/L2M5f7s180A0b1f7J4O413W0p964J1D9.jpg
action/C1S4b6M490G091K7B2d6D2L2X3R2N6V8.jpg
action/J5P4X8v2j0s0d1T7Y2g6j252F3J2E6U9.jpg
action/T4M0y8J4t0d0F1T7N2y662k2H372K6i9.jpg
action/28E0I5N6f0Z0G1w7N4z4C3N059V4T2j0.jpg
action/95N026e4b0L0U1r7q4N4Z3h0t984T2J0.jpg
action/H4E0S1E3k0u0H1Q7T2b5f8S7G5s0W411.jpg
action/V8P5p7L2J0T0K1g7N484c3f0d924r1M7.jpg
action/D5T04791y0R0v1t7T4X4U3b019c441D8.jpg
action/T466s785T0T0W1O714P4E3k0I9f451S8.jpg
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRAKB7
Kod producenta: 8121930
Kod EAN: 8717371449728
Waga: 50,50 kg
  • Recenzje produktu (0)
  • Waga netto opakowania: 50,5 kg
  • Okres gwarancji: 5 lat(a)
  • Materiał obudowy: Stal
  • Typ bazy: W kształcie litery H
  • Możliwe zamknięcie na kłódkę: Tak
  • Model: Stały stojak podłogowy
  • Kolor produktu: Biały
  • Silnikowe: Tak
  • Waga produktu: 44,3 kg
  • Szerokość produktu: 1019 mm
  • Głębokość produktu: 831 mm
  • Wysokość produktu: 2088 mm
  • Głębokość opakowania: 221 mm
  • Szerokość opakowania: 598 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 50,5 kg
  • Wysokość opakowania: 1102 mm
  • Zarządzanie okablowaniem: Tak
  • Liczba kół: 4 szt.
  • Koła: Tak
  • Zakres regulacji wysokości: 1113 - 1763 mm
  • Typ regulacji wysokości: Prąd elektryczny
  • Regulacja wysokości: Tak
  • Kraj pochodzenia: Chiny
  • Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 1 szt.
  • Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 50,5 kg
  • Kod zharmonizowanego systemu (HS): 7326909890
  • Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 221 mm
  • Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 1102 mm
  • Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 598 mm
  • Produkty na paletę (UE): 7 szt.
  • W opakowaniu zbiorczym waga netto: 44,3 kg
  • Ilość na obudowę główną (zewnętrzną): 1 szt.
  • Minimalna wielkość ekranu: 139,7 cm (55")
  • Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
  • Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 600 mm
  • Maksymalny udźwig: 110 kg
  • Typ mocowania: Podłoga
  • Minimalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
  • Interfejs do montażu panelu: 800 x 600
  • Maksymalna wielkość ekranu: 2,54 m (100")
Specyfikacja:
Szczegóły techniczne:
  • Okres gwarancji: 5 lat(a)
Konstrukcja:
  • Materiał obudowy: Stal
  • Kolor produktu: Biały
Moc:
  • Silnikowe: Tak
Waga i rozmiary:
  • Waga produktu: 44,3 kg
  • Szerokość produktu: 1019 mm
  • Głębokość produktu: 831 mm
  • Wysokość produktu: 2088 mm
Dane opakowania:
  • Głębokość opakowania: 221 mm
  • Szerokość opakowania: 598 mm
  • Wysokość opakowania: 1102 mm
Ergonomia:
  • Liczba kół: 4 szt.
  • Koła: Tak
  • Regulacja wysokości: Tak
Pozostałe funkcje:
  • Kraj pochodzenia: Chiny
Dane logistyczne:
Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
Montaż:
  • Maksymalny udźwig: 110 kg
  • Typ mocowania: Podłoga