Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B 86" 4K z kamerą (Android 13.0, EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B 86" 4K z kamerą (Android 13.0, EDLA)
Numer katalogowy: INC-MOHKMB860080
Kod producenta: DS-D5C86RB/B
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 86 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
  • Jasność matrycy: 400 cd/m2
  • Kontrast statyczny: 5000 :1
  • Kąt widzenia: 178 stopni
  • Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
  • Format obrazu: 16:9
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 45
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1895,04 x 1065,96
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1960,5 x 1173,7 x 82,5
  • Waga netto (kg): 65.130
  • Waga brutto (kg): 82.600
  • Wymiary opakowania (mm): 2197 x 1376 x 284
  • Zasilanie: AC 100 V~240 V
  • Montaż VESA: 800 x 600
  • Wbudowane głośniki: 2 x 15W + 25W
  • Złącza wyjścia: HDMI Out, Audio Out, SPDIF
  • Rodzaj szkła:
  • Certyfikaty:
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ~ 40°C