Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z kamerą
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z kamerąproducts/incom/MOHKMB7500D0_a1.aspx
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C75RB/B2L 75" 4K (Android 14, EDLA) z kamerą
products/incom/MOHKMB7500D0_a1.aspx
Numer katalogowy: INC-MOHKMB7500D0
Kod producenta: DS-D5C75RB/B2L
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 75 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
  • Jasność matrycy: 480 cd/m2
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 50
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1650,24 x 928,26
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1713,2 x 1019 x 114,5
  • Waga netto (kg): 45.900
  • Waga brutto (kg): 63.500
  • Wymiary opakowania (mm): 1907 x 1160 x 223
  • Zasilanie: AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
  • Montaż VESA: 800 x 400
  • Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
  • Certyfikaty:
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ~ 40°C