Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B65RB/EL 65" 4K (Android 13.0)
Numer katalogowy: INC-MOHKMB650090
Kod producenta: DS-D5B65RB/EL
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 65 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
  • Jasność matrycy: 400 cd/m2
  • Kontrast statyczny: 5000 :1
  • Kąt widzenia: 178 stopni
  • Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
  • Format obrazu: 16:9
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 40
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1428,48 x 803,52
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1491,88 × 901,59 x 82,3
  • Waga netto (kg): 31.200
  • Waga brutto (kg): 45.600
  • Wymiary opakowania (mm): 1662 x 1062 x 223
  • Zasilanie: AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
  • Montaż VESA: 600 x 400
  • Wbudowane głośniki: 2 x 20W
  • Złącza wyjścia: Audio Out
  • Rodzaj szkła:
  • Certyfikaty:
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ~ 40°C