Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH86-MC480-U 86" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH86-MC480-U 86" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)products/incom/MODHMB860040_a1.aspx
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH86-MC480-U 86" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
products/incom/MODHMB860040_a1.aspx
Numer katalogowy: INC-MODHMB860040
Kod producenta: DHI-LPH86-MC480-U
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 86 cali
  • Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
  • Jasność matrycy: 400 cd/m2
  • Kąt widzenia: 178 stopni
  • Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
  • Format obrazu: 16:9
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 50
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm):
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1957,1 x 1178,6 x 98,5
  • Waga netto (kg): 64.380
  • Waga brutto (kg): 77.600
  • Wymiary opakowania (mm): 2110 x 225 x 1304
  • Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz, 4,5A
  • Montaż VESA: 800 x 600
  • Wbudowane głośniki: 2 x 8W + 2 x 18W
  • Złącza wyjścia: HDMI Out, USB-C, Audio Out, RJ-45 Out, SPDIF
  • Rodzaj szkła: Anti-glare tempered glass
  • Certyfikaty: Certyfikat CE, Energy Star, EDLA
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0 °C do +40 °C
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania:
  • Żywotność (godz.): 50000
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Android 13
  • Dołączone oprogramowanie:
  • Zawiera baterię / akumulator: Nie
  • Informacje dodatkowe: CPU: Quad-core A76 + Quad-core A55, CPU Frequency: 2.4 GHz, RAM: 8 GB, ROM: 128GB, Contrast: VA: 5000:1 (typ), IPS: 1200:1 (typ.), GPU: Mali-G610 MP4, Aspect Ratio: 16:9, Podświetlenie: DLED, Kamera: 48 MP, Bluetooth 5.2, WIFI: Wi-Fi 6, 2,4 GHz i 5 GHz dwuzakresowe, 802.11 ac/b/g/n/a/ax, Access point: Wi-Fi 5, 2.4 GHz and 5 GHz dual band, 802.11 ac/n, Punkty dotyku: Android: 16, Windows: 50, Zero Air Gap, Pobór mocy: 650 W