Strona główna » IT » Monitory » Monitory dotykowe » Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)products/incom/MODHMB650040_a1.aspx
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
products/incom/MODHMB650040_a1.aspx
Numer katalogowy: INC-MODHMB650040
Kod producenta: DHI-LPH65-MC480-U
  • Recenzje produktu (0)
Parametry
  • Rozmiar monitora: 65 cali
  • Czas reakcji matrycy: 6.500 ms
  • Jasność matrycy: 400 cd/m2
  • Kąt widzenia: 178 stopni
  • Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Technologia dotykowa: Podczerwień
  • Ilość punktów dotyku: Do 50
  • Obszar wyświetlania obrazu (mm):
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 1488,4 x 915,3 x 86,2
  • Waga netto (kg): 36.550
  • Waga brutto (kg): 46.500
  • Wymiary opakowania (mm): 1628 x 208 x 1014
  • Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz, 4,5A
  • Montaż VESA: 600 x 400
  • Wbudowane głośniki: 2 x 8W + 2 x 18W
  • Złącza wyjścia: HDMI Out, USB-C, Audio Out, RJ-45 Out, SPDIF
  • Rodzaj szkła: Anti-glare tempered glass
  • Certyfikaty: Certyfikat CE, Energy Star, EDLA
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0 °C do +40 °C
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania:
  • Żywotność (godz.): 50000
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Android 13
  • Dołączone oprogramowanie:
  • Zawiera baterię / akumulator: Nie
  • Informacje dodatkowe: CPU: Quad-core A76 + Quad-core A55, CPU Frequency: 2.4 GHz, RAM: 8 GB, ROM: 128GB, Contrast: VA: 5000:1 (typ), IPS: 1200:1 (typ.), GPU: Mali-G610 MP4, Aspect Ratio: 16:9, Podświetlenie: DLED, Kamera: 48 MP, Bluetooth 5.2, WIFI: Wi-Fi 6, 2,4 GHz i 5 GHz dwuzakresowe, 802.11 ac/b/g/n/a/ax, Access point: Wi-Fi 5, 2.4 GHz and 5 GHz dual band, 802.11 ac/n, Punkty dotyku: Android: 16, Windows: 50, Zero Air Gap, Pobór mocy: 450 W