Producenci
Zwroty i reklamacje

Rozumiemy, że dokonywanie zakupów przez internet łączy się często z różnymi obawami. Jedną z nich jest pytanie: Co jeśli towar, który odbiorę kurierem nie będzie taki jak sobie go wyobrażałem na podstawie zdjęć i opisów w internecie?
Wychodząc naprzeciw tego typu obawom, w przypadku zakupienia w naszym sklepie towaru, który w jakiś sposób nie spełnia Państwa oczekiwań dajemy Państwu możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot towaru/ Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Aby przyspieszyć procedurę odstąpienia od umowy sprzedaży przygotowaliśmy dla Klientów do pobrania wzór oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wysłanie go do nas wraz z towarem i dowodem zakupu (paragonem) ułatwi w znacznym stopniu pracę Działowi Zwrotów, Wymian i Reklamacji.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adres do wysyłki:
CTT GROUP  Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa
e-mail: sklep@vipelektrogadzet.pl

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego "Vipelektogadzet.pl" przysługuje na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru przez konsumenta. Oświadczenie na piśmie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6; 02-495 Warszawa lub mailowo na adres sklep@vipelektrogadzet.pl

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na podane konto bankowe Klienta. Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.
 
Reklamacja 
Reklamowany towar posiadający wadę lub niezgodny z zamówieniem należy odesłać wraz z wypełnionym FORMULARZEM REKLAMACJI na adres:

CTT GROUP  Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa

TOWAR ODSYŁANY NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na konto bankowe Klienta. Po odbiorze przesyłki z wyżej wymienionymi załącznikami reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni i zostaną Państwo powiadomieni o jej wyniku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl