wyszukiwanie zaawansowane
» » Kamery sportowe

Kategorie

Kamery sportowe

Kamery sportowe

Kamery Sportowe nie tylko dla Profesjonalistów


W tym dziale znajdziesz najnowsze i znane kamery sportowe takich marek jak: AEE, Overmax oraz Xblitz.
To co kilka lat temu wydawało się zarezerwowane tylko dla profesjonalistów z zasobnym portfelem, teraz jest dostępne praktycznie dla każdego. Nawet sportowiec amator może nagrywać swoje wyczyny dzięki niewielkim kamerkom.

 

Czym są kamery sportowe ?


Kamera sportowa jak nazwa  sugeruje, przeznaczona jest dla aktywnych osób, które pragną zarejestrować wykonywane przez siebie ewolucje, pochwalić się pięknymi widokami na pokonywanej właśnie trasie, czy też pokazać piękno podwodnej przyrody.

Kamery sportowe w zależności od modelu różnią się parametrami oraz ich przeznaczeniem. Najczęściej wyposażone są w uniwersalną obudowę, bądź w zestaw obudów i uchwytów, które przeznaczone są do mocowania kamery na kaskach, kierownicach rowerów, wewnątrz samochodu itp. a dzięki wodoodpornej obudowie możemy korzystać z naszej kamery nie zważając na padający deszcz, błoto i wodne przeprawy. W zależności od klasy wodoodporności kamery sportowe mogą być użytkowane także pod wodą, nawet do kilkudziesięciu metrów głębokości.
Kolejnym rodzajem kamer sportowych, są kamery wbudowane w urządzenia, które nie wymagają dodatkowych mocowań. Mogą to być kamery w zegarkach, okularach i wielu innych urządzeniach, dzięki takiemu rozwiązaniu, kamery sportowe są łatwe w przenoszeniu i zawsze gotowe do użycia.

W sklepie vipelektrogadzet.pl znajdziesz najnowsze i znane modele kamer sportowych takich marek jak: AEE, Overmax oraz Xblitz. Naszą ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria: baterie, monopody, zestawy samochodowe i wiele innych. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o najnowsze produkty dostępne na rynku.
Jeśli nie masz pewności jaki model kamery sportowej będzie najlepiej odpowiadał Twoim wymaganiom, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl